<oembed><version>1.0</version><provider_name>Obso Automation</provider_name><provider_url>https://dev-website.obsoglobal.com/pl/</provider_url><title>T6007170A - Obso Automation</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="lNUOT8uAaI"&gt;&lt;a href="https://dev-website.obsoglobal.com/pl/product/t6007170a/"&gt;T6007170A&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://dev-website.obsoglobal.com/pl/product/t6007170a/embed/#?secret=lNUOT8uAaI" width="600" height="338" title="&#x201E;T6007170A&#x201D; &#x2014; Obso Automation" data-secret="lNUOT8uAaI" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;